LENOVO ThinkPad X1 Carbon G10 T i5-1235U 14 16GB 512GB FPR W11P 3Y Prem
De Lenovo ThinkPad X1 Carbon G10 T i5-1235U 14 16GB 512GB FPR W11P 3Y Prem is een van de beste laptops op de markt. Het is licht, krachtig en stijlvol. Met een 14" scherm en een Intel Core i5-1235U processor, 16 GB RAM en 512 GB SSD-opslag, heeft deze laptop alles wat u nodig heeft om efficiënt te werken. Het is ook uitgerust met een vingerafdruksensor voor extra beveiliging. Bovendien heeft deze laptop een 3 jaar Premium ondersteuning, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over eventuele problemen. Kortom, de Lenovo ThinkPad X1 Carbon G10 T i5-1235U 14 16GB 512GB FPR W11P 3Y Prem is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een krachtige, stijlvolle laptop met de beste prestaties.
Incl. BTW:
€ 1.349,00
Excl. BTW:
€ 1.114,88
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
21CB005VBM
Beschikbaarheid
Niet op voorraad
Staat
New
EAN
0196380937965
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Omschrijving
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G10 T i5-1235U 14 16GB 512GB FPR W11P 3Y Prem
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | Out of stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Processor | Intel Core i5 |
| Touchscreen | Nee |
| Screen | 14" |
| Memory | 16GB |
| Storage | 512GB |
| ECC memory | Nee |
| Separate graphics adapter | Nee |
| Fast Charging | Nee |
| Ethernet (LAN) Port | Nee |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Nee |
| USB Type-C Charging | Nee |
| HDMI | Nee |
| Card Reader | Nee |
| Audio Jack | Nee |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Backlit Keyboard | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0196380937965 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel