Lenovo ThinkPad T16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart
Lenovo ThinkPad T16, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Incl. BTW:
€ 1.170,12
Excl. BTW:
€ 967,04
Excl. BTW:
Excl. BTW:
- Intel Core Ultra 5 125U, 12C (2P + 8E + 2LPE)/14T, Max Turbo up to 4.3GHz, 12MB
- 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel Graphics
- Windows 11 Pro
SKU
21MN008CMH
Beschikbaarheid
Niet op voorraad
Levertijd
1-2 days
Staat
New
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Opnieuw ontworpen voor jou en je bedrijf
- High-performance-laptop aangestuurd met AI, gericht op productiviteit
- Eenvoudig te upgraden en te repareren, voor minimale downtime en een langere levensduur
- Toegankelijk voor meer mensen, met functies voor slechtzienden
- Opnieuw ontworpen thermische onderdelen voor maximale output
- High-performance-laptop aangestuurd met AI, gericht op productiviteit
- Eenvoudig te upgraden en te repareren, voor minimale downtime en een langere levensduur
- Toegankelijk voor meer mensen, met functies voor slechtzienden
- Opnieuw ontworpen thermische onderdelen voor maximale output
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Levertijd | 1-2 days |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Series name | T |
| CPU Manufacturer | Intel |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| CPU Model | 125U |
| CPU Series | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| CPU Cache Memory | 12 MB |
| Number of Cores | 12 |
| Number of Threads | 14 |
| CPU Base Clock Speed | 4,3 GHz |
| Touchscreen | Ja |
| Screen | 16" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Panel Type | WUXGA |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Surface Type | 16:10 |
| Memory | 16 GB |
| Memory type | DDR5-SDRAM |
| RAM Frequency | 5600 MHz |
| RAM Slots | 2x SO-DIMM |
| Storage | 512 GB |
| Storage Type | SSD |
| SSD Slots | 1 |
| ECC memory | Nee |
| GPU manufacturer | Intel |
| GPU family | Intel Graphics |
| Graphics | Niet beschikbaar |
| Separate graphics adapter | Ja |
| Discrete GPU model | Niet beschikbaar |
| Battery type | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Battery capacity | 52,5 Wh |
| Fast Charging | Ja |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet (LAN) Port | Ja |
| USB Type-A Ports | 2 |
| Thunderbolt Ports | 2 |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Nee |
| USB Type-C Charging | Ja |
| HDMI | Nee |
| Card Reader | Nee |
| Audio Jack | Nee |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Camera | 5 MP |
| Backlit Keyboard | Nee |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extra specificaties
Design
Kleurnaam
Black
Type product*
Laptop
Kleur van het product*
Zwart
Vormfactor*
Clamshell
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal*
40,6 cm (16")
Resolutie*
1920 x 1200 Pixels
Touchscreen*
Nee
HD type
WUXGA
Soort paneel
IPS
LED backlight
Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:10
Antireflectiescherm
Ja
Helderheid
300 cd/m²
RGB-kleurruimte
NTSC
Kleurbereik
45 procent
Typische contrastverhouding
800:1
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorfamilie*
Intel Core Ultra 5
Processorgeneratie
Intel Core Ultra (Series 1)
Processormodel*
125U
Aantal processorkernen
12
Processor aantal threads
14
Maximale turbofrequentie van processor
4,3 GHz
Prestatiekernen
2
Efficiënte kernen
8
Cores met laag energieverbruik
2
Performance-core Max Turbo Frequency
4,3 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
3,6 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik
2,1 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie
1,3 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie
0,8 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik
700 MHz
Processor cache
12 MB
Processor cache type
Smart Cache
Processor basisvermogen
15 W
Maximaal turbovermogen
57 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Intel AI Boost
Maximale frequentie NPU
1,4 GHz
Sparsity-ondersteuning
Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
Ja
AI-datatype ondersteuning op NPU
FP16, FP32, Int8
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU
DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML
Geheugen
Intern geheugen*
16 GB
Intern geheugentype
DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen
5600 MHz
Geheugen form factor
SO-DIMM
Geheugenlayout
1 x 16 GB
Geheugenslots
2x SO-DIMM
Maximum intern geheugen*
64 GB
Geheugen kanaal
Dubbelkanaals
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
512 GB
Opslagmedia*
SSD
Totale capaciteit SSD's
512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
512 GB
SSD interfaces
PCI Express 4.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Soort optische drive*
Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Nee
Grafisch
Discreet grafische adapter model*
Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
Interne-GPU-fabrikant
Intel
Aparte grafische adapter*
Nee
Familie ingebouwde grafische adapter
Intel Graphics
On-board graphics adapter model*
Intel Graphics
Audio
Audiochip
Realtek ALC3287
Audiosysteem
Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers
2
Vermogen luidsprekers
2 W
Ingebouwde microfoon
Ja
Aantal microfoons
2
Camera
Camera voorzijde
Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek)
5 MP
Infrarood (IR) camera
Ja
Privacycamera
Ja
Type privacy
Privacysluiter
Netwerk
Wifi-standaard*
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Mobiele netwerkverbinding*
Nee
Soort antenne
2x2
WLAN-controller-model
Intel Wi-Fi 6E AX211
Fabrikant van de WLAN-controller
Intel
Ethernet LAN
Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
1000,100 Mbit/s
Bluetooth
Ja
Bluetooth-versie
5.3
Near Field Communication (NFC)
Nee
WWAN
Uitbreidbaar
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A*
2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Aantal HDMI-poorten*
1
HDMI versie
2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten
2
Intel® Thunderbolt 4
Ja
Combo koptelefoon/microfoon port
Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Ja
USB Sleep-and-Charge
Ja
USB Sleep-and-Charge poorten
1
Prestatie
Chipset moederbord
Intel SoC
Toetsenbord
Aanwijsapparaat
ThinkPad UltraNav
Toetsenbordindeling
QWERTY
Taal toetsenbord
Engels
Numeriek toetsenblok*
Ja
Keyboard met achtergrondverlichting
Ja
Morsbestendig toetsenbord
Ja
Software
Architectuur besturingssysteem
64-bit
Taal besturingssysteem
Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans
Inclusief besturingssysteem*
Windows 11 Pro
Accu/Batterij
Batterijtechnologie
Lithium-Polymeer (LiPo)
Batterijcapaciteit*
52,5 Wh
Snel opladen
Ja
Energie
AC-adapter, vermogen
65 W
AC-adapterfrequentie
50/60 Hz
AC-adapter ingangsspanning
100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD)*
Ja
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Ja
Kabelslot sleuf type
Kensington
Vingerafdruklezer
Ja
Smart card-lezer
Ja
Windows Hello
Ja
Trusted Platform Module (TPM)
Ja
Trusted Platform Module (TPM) version
2.0
Wachtwoordbeveiliging
Ja
Password bescherming
BIOS, HDD, Inschakelen, SSD, Supervisor
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag
5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 95 procent
Maximale verschepingshoogte
3048 m
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
ENERGY STAR 8.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified 9.0
MIL-STD-810H
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheid
Ja
Duurzaamheidscertificaten
ErP
Gewicht en omvang
Breedte
359,7 mm
Diepte
250,8 mm
Hoogte
19,6 mm
Gewicht*
1,66 kg
Bullet points
- Intel Core Ultra 5 125U, 12C (2P + 8E + 2LPE)/14T, Max Turbo up to 4.3GHz, 12MB
- 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel Graphics
- Windows 11 Pro
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel