HP Probook 440 G10 - zakelijke laptop - 14 FHD - i5-1335U - 16GB - 512GB - W11P - Keyboard verlichting - 2 jaar garantie - 7L755ET
HP Probook 440 G10 - zakelijke laptop - 14 FHD - i5-1335U - 16GB - 512GB - W11P - Keyboard verlichting - 2 jaar garantie
Niet op voorraad
Incl. BTW:
€ 799,00
Excl. BTW:
€ 660,33
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
7L755ET#ABB
Staat
New
EAN
0197961607611
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Omschrijving
The HP ProBook 440 14-inch laptop provides growing businesses with the commercial-grade performance, multi-layered endpoint security, and durability in an easily upgradeable design. Powered by the latest Intel® processor[2] and long battery life, this feature-rich PC is well-equipped for long-term productivity and helps enable hybrid work.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | Out of stock |
| Staat | New |
| Weight(kg) | 1.380000 |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 16GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory type | DDR4 |
| ECC memory | Nee |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Name | Intel® Core™ i5-1334U (up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Processor family | 13th Generation Intel® Core™ i5 processor |
| Processor model | 1334U |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 12 MB L3 |
| Graphics | Intel® Iris® Xᶱ Graphics |
| Screen | 14" |
| Display | 35.6 cm (14") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Display surface treatment | anti-glare |
| Color gamut | 45% NTSC |
| Brightness | 250 nits |
| Series name | HP ProBook 440 14" G10 |
| Camera | 720p HD camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 |
| Backlit Keyboard | Ja |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard |
| FingerPrintReader | Ja |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.3 |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power); 1 AC power; 1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 RJ-45; 2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Ports | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power) 1 AC power 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Ports note | HDMI cable sold separately. |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Wireless Model | RTL8852CE |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support, taps enabled as default |
| Sub brand | ProBook |
| Product color | Pike silver |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (AB8) 198415608024; (ABB) 197961607611; (ABZ) 197961085396; (AKE) 197961607635; (AKS) 197961607628; (BED) 198415608031 |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 42 Wh Li-ion |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 42Wh |
| Battery cells number | 3 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. |
| Power supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.9 x 44.9 x 30.5 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 10% post-consumer recycled plastic Oce |
| Features | narrow bezel HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard Fingerprint sensor Wi-Fi 6E 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power) 1 AC power 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 10% post-consumer recycled plastic Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s) |
| Management features | HP Client Management Script Library (download) HP Driver Packs (download) HP Client Catalog (download) HP Manageability Integration Kit Gen4 (download) HP Image Assistant Gen5 (download) HP Cloud Recovery |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified |
| Software included | HP Connection Optimizer HP Hotkey Support HP Support Assistant HP Power Manager myHP HP Privacy Settings HP Notifications HP QuickDrop HP PC Hardware Diagnostics Windows HP Services Scan HP Smart Support (download) |
| Security management | Absolute persistence module HP DriveLock and Automatic DriveLock HP Secure Erase HP Sure Click HP Sure Sense BIOS Update via Network HP Sure Admin HP BIOSphere Gen6 HP Client Security Manager Gen7 TPM 2.0 embedded security chip (Common Criteria EAL4+ and FIPS 140-2 Level 2 Certified) HP Sure Start Gen7 HP Wake on WLAN HP Tamper Lock HP Sure Run Gen5 Secured-Core PC Enable |
| Docs | Quick Specs |
| Warranty | 2 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0197961607611 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel