HP E24m G4 23.8" Conferencing USB-C PD
HP E24m G4 23.8" Conferencing USB-C PD
Op voorraad
Incl. BTW:
€ 249,02
Excl. BTW:
€ 205,80
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
40Z32AA#ABB
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0195908730736
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Conference and connect with ease with the Zoom Certified HP E24m G4 USB-C Conferencing Monitor that has an integrated 5MP, tilt-adjustable webcam, front-firing speakers, and dual mics. Work effortlessly and simplify your set up with one USB-C® cable[1] that delivers data, video, and up to 65W of laptop charging.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 300 nits |
| Camera | Yes, 5MP |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | E-Series |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 195908730668; (ABB) 195908730736; (ABT) 195908730750; (ABU) 195908730767; (ABV) 195908730774; (ABY) 195908730781; (ACQ) 195908730804; (UUZ) 195908730859 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 53.94 x 4.7 x 35.56 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 60.3 x 19.2 x 42.1 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Contains Ocean-Bound plastic |
| Features | Adjustable stand Integrated speakers VESA mountable Webcam USB-C™ Power Delivery Windows Hello compatible Sustainable HP Eye Ease WWCB Certified |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; Low halogen; EPEAT® rated |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0195908730736 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel