| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 2-3 days |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Show Like Best Seller | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 300 nits |
| Camera | No integrated camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | HDMI; DisplayPort |
| Sub brand | E-Series |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 196786297311; (ABB) 196786297373; (ABT) 196786297397; (ABU) 196786297403; (ABV) 196786297410; (ABY) 196786297427; (ACQ) 196786297458; (AH3) 196786297465; (UUZ) 196786297519 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 61.17 x 4.64 x 36.33 cm (without hinge); 61.17 x 7.45 x 36.33 cm (with hinge) |
| Package dimensions (W x D x H) | 69.9 x 16 x 44.6 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Contains ocean-bound recycled plastic 85% ITE-derived closed loop p |
| Features | Adjustable stand VESA mountable Sustainable HP Eye Ease IPS panel |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0196786297373 |