HP Elitebook 650 G9 - zakelijke laptop - 15.6 FHD - i5-1235U - 8GB - 512GB - W11P - Keyboard verlichting - 3Y onsite
HP Elitebook 650 G9 - zakelijke laptop - 15.6 FHD - i5-1235U - 8GB - 512GB - W11P - Keyboard verlichting - 3Y onsite garantie
Incl. BTW:
€ 999,00
Excl. BTW:
€ 825,62
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
5Y3W1EA#ABB
Beschikbaarheid
Niet op voorraad
Staat
New
EAN
0196786062841
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Omschrijving
The HP EliteBook 650 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization, while giving end-users the tools needed work from almost anywhere. Designed around the fundamental needs of enterprise businesses, this PC features the collaboration, power, and security your business needs to stay on top.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | Out of stock |
| Staat | New |
| Weight(kg) | 1.740000 |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 8GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 8 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory type | DDR4 |
| ECC memory | Nee |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Name | Intel® Core™ i5-1235U (up to 4.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Processor family | 12th Generation Intel® Core™ i5 processor |
| Processor model | 1235U |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 12 MB L3 |
| Graphics | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Screen | 15.6" |
| Display | 39.6 cm (15.6") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Display surface treatment | anti-glare |
| Color gamut | 45% NTSC |
| Brightness | 250 nits |
| Series name | HP EliteBook 650 15.6" G9 |
| Camera | 720p HD privacy camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 |
| Backlit Keyboard | Ja |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad |
| FingerPrintReader | Ja |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.3 |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 3 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging); 1 AC power; 1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 RJ-45 |
| Ports | 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 3 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) 1 AC power 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 |
| Ports note | HDMI cable sold separately. |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card (supporting gigabit data rate) |
| Wireless Model | Wi-Fi 6E AX211 |
| Wireless transfer speeds | Supporting Gigabit data rate |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support, taps enabled as default |
| Sub brand | EliteBook |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (AB9) 196548936038; (ABB) 196786062841; (ABU) 196786062858; (ABV) 197029860521; (AKD) 197192520086; (AKQ) 196786062865; (BCM) 196548506262; (BED) 196786062872; (BH5) 197029860538; (BJA) 197029830876; (UUQ) 197029830883 |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 42 Wh Li-ion |
| Battery weight | 180 g |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 42Wh |
| Battery cells number | 3 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. |
| Power supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.9 x 52 x 30.5 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 10% post-consumer recycled plastic Oce |
| Features | narrow bezel HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad Fingerprint sensor Absolute persistence module HP DriveLock and Automatic DriveLock HP Secure Erase HP Sure Click HP Sure Sense BIOS Update via Network HP Sure Admin HP BIOSphere Gen6 HP Client Security Manager Gen7 TPM 2.0 embedded security chip (Common Criteria EAL4+ and FIPS 140-2 Level 2 Certified) HP Sure Start Gen7 HP Wake on WLAN HP Tamper Lock HP Sure Run Gen5 HP Sure Recover Gen5 Secured-Core PC Enable Wi-Fi 6E 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 3 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) 1 AC power 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 10% post-consumer recycled plastic Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s) |
| Management features | HP Client Management Script Library (download) HP Driver Packs (download) HP Client Catalog (download) HP Manageability Integration Kit Gen4 (download) HP Image Assistant Gen5 (download) HP Patch Assistant (download) HP Cloud Recovery HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified |
| Software included | HP Connection Optimizer HP Hotkey Support HP MAC Address Manager HP Support Assistant HP Power Manager myHP HP Privacy Settings Touchpoint Customizer for Commercial HP Notifications HP Quick Touch |
| Security management | Absolute persistence module HP DriveLock and Automatic DriveLock HP Secure Erase HP Sure Click HP Sure Sense BIOS Update via Network HP Sure Admin HP BIOSphere Gen6 HP Client Security Manager Gen7 TPM 2.0 embedded security chip (Common Criteria EAL4+ and FIPS 140-2 Level 2 Certified) HP Sure Start Gen7 HP Wake on WLAN HP Tamper Lock HP Sure Run Gen5 HP Sure Recover Gen5 Secured-Core PC Enable |
| Docs | Quick Specs |
| Warranty | 3 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0196786062841 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel