HP Prelude 15.6 Top Load
HP Prelude 15.6 Top Load
Incl. BTW:
€ 19,36
Excl. BTW:
€ 16,00
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
1E7D7AA
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-2 business days
Staat
New
EAN
0195122282776
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Transport your work gear with a stylish and durable laptop bag thoughtfully designed with nylon fabric and a padded compartment for your laptop. The HP Prelude Topload comes with convenient handles or a crossbody strap that helps you carry it the way you want. A pop of color on the zipper is sure to brighten your day every time you open the bag.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-2 |
| Beschikbaarheid | In Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Storage | 256GB |
| ECC memory | Nee |
| Processor | Intel Core i7 |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Product type | Cases |
| UNSPSC code | 53121706 |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 6 x 28.5 x 40 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6 x 28.5 x 40 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | LDPE bag contains 100% recycled plastic Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Features | Padded laptop compartment Water resistant |
| Environmental certification | Recycled materials |
| Docs | Data Sheet |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0195122282776 |
Reviews
Schrijf uw eigen review