Z24q G3 QHD - 23.8 inch - Quad HD IPS LED Monitor - 2560x1440 - Pivot / HAS
The Z24q G3 displays professional grade color and design optimized for hybrid or office work. Bring your ideas to life with industry-leading color accuracy and HDR 400 or take advantage the pixel dense QHD 60.5 cm (23.8-inch) screen—perfect for creating wherever your desk may be.
Incl. BTW:
€ 271,34
Excl. BTW:
€ 224,25
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
4Q8N4AA#ABB
Beschikbaarheid
Niet op voorraad
Levertijd
5-7 days
Staat
New
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
The Z24q G3 displays professional grade color and design optimized for hybrid or office work. Bring your ideas to life with industry-leading color accuracy and HDR 400 or take advantage the pixel dense QHD 60.5 cm (23.8-inch) screen—perfect for creating wherever your desk may be.
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 5-7 days |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | Out of stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 99% sRGB; 90% DCI-P3; 99% BT.709 |
| Brightness | 400 nits |
| Series name | Maximum Performance monitors |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | HDMI; USB port; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | Z by HP |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 196188122877; (ABB) 196188122938; (ABT) 196188122952; (ABU) 196188122969; (ABV) 196188122976; (ABY) 196188122983; (ACQ) 196188123003; (AH3) 196188123010; (UUZ) 196188123058 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 53.84 x 3.85 x 31.37 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 62.5 x 14.1 x 37.3 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | 85% post-consumer recycled plastic Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Designed with recycled metals Contains Ocean-Bound plastic |
| Features | Adjustable stand VESA mountable HP Eye Ease IPS panel |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel