HP S7 Pro 734pm WQHD Conf MNTR EMEA-INTL English Loc-Euro plug
Effortlessly make a great impression with built-in AI on the HP 34" WQHD Conferencing Monitor. Intelligent conferencing delivers productive, high-quality collaboration every time. And it's all on a dazzling ultrawide display with powerful Thunderbolt™ 4.
Incl. BTW:
€ 923,52
Excl. BTW:
€ 763,24
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
8K157UT#ABB
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0198415143440
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Effortlessly make a great impression with built-in AI on the HP 34" WQHD Conferencing Monitor. Intelligent conferencing delivers productive, high-quality collaboration every time. And it's all on a dazzling ultrawide display with powerful Thunderbolt™ 4.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 100% sRGB; 98% Display P3; Pantone validated |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | Yes, 5MP HDR |
| Maximum resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Ja |
| Interface | HDMI; USB-C; DisplayPort; Thunderbolt |
| Audio | DTS Virtual:X™ certified |
| Sub brand | HP Series 7 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 198415143389; (ABB) 198415143440; (ABT) 198415143464; (ABU) 198415143471; (ABV) 198415143488; (ABY) 198415143495; (ACQ) 198415143518; (AH3) 198415143525; (UUZ) 198415143563 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 81.38 x 12.02 x 36.41 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 95.2 x 22.6 x 48.5 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 90% post-consumer recycled plastic Made with 15% recycled steel 90% recycled aluminum |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Webcam Sustainable Adaptive Sync HP Eye Ease Thunderbolt™ IPS Black HDR Ambient light sensor |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0198415143440 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel