MON: HP S5 Pro 534pm WQHD USB-C Conf Monitor
Feel confident collaborating effortlessly with the HP Series 5 Pro 34" WQHD USB-C Conferencing Monitor. Achieve distraction-free meetings, wherever you work, with advanced AI. Settle into total comfort thanks to a customizable setup on an ultra-wide screen.
Incl. BTW:
€ 532,13
Excl. BTW:
€ 439,78
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
9E0Z2UT#ABB
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0198122896172
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Feel confident collaborating effortlessly with the HP Series 5 Pro 34" WQHD USB-C Conferencing Monitor. Achieve distraction-free meetings, wherever you work, with advanced AI. Settle into total comfort thanks to a customizable setup on an ultra-wide screen.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | Yes, 5MP |
| Maximum resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Ja |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | HP Series 5 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 198122896110; (ABB) 198122896172; (ABT) 198122896196; (ABU) 198122896202; (ABV) 198122896219; (ABY) 198122896226; (ACQ) 198122896257; (AH3) 198122896264; (UUZ) 198122896318 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.81 x 4.59 x 14.52 cm (without stand) |
| Package dimensions (W x D x H) | 91.1 x 22.5 x 46.5 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 85% ITE-derived closed loop plastic Contains ocean-bound plastic Contains 20% recycled glass in the monitor panel At least 20% recycled metal i |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Webcam Sustainable HP Eye Ease Ambient light sensor |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0198122896172 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel