HP S5 Pro 527pu QHD USB-C MNTR 9E0G5AA Damaged box
Plug into more possibilities with the HP Series 5 Pro 27” QHD USB-C Monitor. Its sleek, modern design gives you crisp, stunning visuals and enhanced 100W power delivery with a single cable connection that seamlessly connects to PCs and peripherals at home or in the office.
Incl. BTW:
€ 301,29
Excl. BTW:
€ 249,00
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
9E0G5AA#ABB DB
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-2 business days
Staat
Like new
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Omschrijving
Plug into more possibilities with the HP Series 5 Pro 27” QHD USB-C Monitor. Its sleek, modern design gives you crisp, stunning visuals and enhanced 100W power delivery with a single cable connection that seamlessly connects to PCs and peripherals at home or in the office.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-2 |
| Beschikbaarheid | In Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | Like new |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 100% sRGB |
| Brightness | 350 nits |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Ja |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | HP Series 5 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 197961409635; (ABB) 197961409697; (ABT) 197961409710; (ABU) 197961409727; (ABV) 197961409734; (ABY) 197961409741; (ACQ) 197961409772; (AH3) 197961409789; (UUZ) 197961409833 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 61.34 x 4.73 x 35.67 cm (without stand) |
| Package dimensions (W x D x H) | 69.9 x 16 x 44.6 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 85% ITE-derived closed loop plastic Contains ocean-bound plastic |
| Features | Adjustable stand VESA mountable Sustainable HP Eye Ease WWCB Certified |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
Reviews
Schrijf uw eigen review