HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD USB-C Monitor - 524pu, 60,5 см (23.8"), 1920 x 1080 пиксела, Full HD, LCD, 5 мс, Черен, Сребърен
HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD USB-C Monitor - 524pu, 60,5 см (23.8"), 1920 x 1080 пиксела, Full HD, LCD, 5 мс, Черен, Сребърен
Incl. BTW:
€ 234,23
Excl. BTW:
€ 193,58
Excl. BTW:
Excl. BTW:
- Profitez d’une productivité accrue sur n’importe quel appareil[3] grâce à une alimentation de 100 W. Affichez des couleurs plus vives et homogènes grâce à une couverture sRGB de 100 % [1] et à la technologie de balance des blancs progressive de HP[2].
- Transformez votre espace de travail grâce à un design élégant sans bords sur 3 côtés et à micro-bords. Connectez en série[4] un autre écran[5] pour obtenir une configuration double écran optimale.
- Profitez d’une ergonomie optimale toute la journée grâce au réglage quadridirectionnel de votre écran et au Guide d’installation ergonomique[6]. HP Eye Ease réduit la lumière bleue sans affecter la précision des couleurs.
- Ingénieusement conçu avec au moins 90 % de matériaux en plastique recyclé[8], 20 % de verre recyclé dans la dalle de l’écran[10] et 90 % d’aluminium recyclé dans le socle[9].
SKU
9D9V7AA#ABB
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0197961408171
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Conçu pour offrir une connectivité optimale
Exploitez davantage de possibilités avec l’écran FHD USB-C 23,8 pouces HP Series 5 Pro. Son design élégant et moderne vous offre des images d’une qualité exceptionnelle ainsi qu’une alimentation améliorée de 100 W via un câble unique qui se branche facilement aux ordinateurs et aux périphériques de votre domicile ou de votre bureau.
Exploitez davantage de possibilités avec l’écran FHD USB-C 23,8 pouces HP Series 5 Pro. Son design élégant et moderne vous offre des images d’une qualité exceptionnelle ainsi qu’une alimentation améliorée de 100 W via un câble unique qui se branche facilement aux ordinateurs et aux périphériques de votre domicile ou de votre bureau.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Screen | 60,5 см (23.8") |
| Color gamut | 100% sRGB |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Ja |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | HP Series 5 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 197961408119; (ABB) 197961408171; (ABT) 197961408195; (ABU) 197961408201; (ABV) 197961408218; (ABY) 197961408225; (ACQ) 197961408256; (AH3) 197961408263; (UUZ) 197961408317 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 53.94 x 4.72 x 31.43 cm (without stand) |
| Package dimensions (W x D x H) | 62.1 x 14 x 39.3 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 85% ITE-derived closed loop plastic Contains ocean-bound plastic |
| Features | Adjustable stand VESA mountable Sustainable HP Eye Ease WWCB Certified |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0197961408171 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extra specificaties
Дисплей
Диагонал на дисплея*
60,5 см (23.8")
Резолюция на дисплея*
1920 x 1080 пиксела
HD тип*
Full HD
Нативно съотношение*
16:9
Технология на дисплея*
LCD
Тип на матрицата*
IPS
Тъчскрийн*
✕
Яркост на дисплея (типична)
350 cd/m²
Време за реакция*
5 мс
Тип измерване на времето за реакция
GTG (Gray to Gray)
Повърхност на дисплея
Матова
Екран против отблясъци
✓
Форма на екрана*
Плосък екран
Поддържани графични резолюции
1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA)
Формат на дисплея
16:9
Контраст (стандартен)*
1500:1
Коефициент на контраста (динамичен)
10000000:1
Максимален процент на опресняване*
100 Hz
Зрителен ъгъл (по хоризонтала)
178°
Зрителен ъгъл (по вертикала)
178°
Брой цветове на дисплея*
16,7 милиона цвята
Стъпка на пикселите
0,28 x 0,28 мм
Наситеност на пикселите
93 ppi
Честотен обхват при хоризонтално сканиране
30 - 115 kHz
Честотен обхват при вертикално сканиране
50 - 100 Hz
Видима област (хоризонтално)
52,7 см
Видима област (вертикално)
29,6 см
Диагонал на екрана (метрични единици)
60,5 см
Коефициент на замъгляване
25%
Повърхностна твърдост
3H
Цветова дълбочина
8 бит
Стандартна цветова гама
sRGB
Цветова гама
100%
sRGB покритие (типично)
100%
Безрамкова технология на дисплея
Micro-Edge
Производителност
NVIDIA G-SYNC*
✕
AMD FreeSync*
✕
Бързо зареждане
✓
Технология против трептене
✓
Технология Low Blue Light
✓
HP сегмент
Бизнес
Мултимедия
Вграден високоговорител/и*
✕
Вградена камера*
✕
Дизайн
Маркетингово позициониране*
Офис
Цвят на продукта*
Черен, Сребърен
Подвижна стойка
✓
Цвят на краката
Сребърен, Черен
Портове и Интерфейси
Вграден USB хъб*
✓
Версия на USB хъб
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB Тип C DisplayPort алтернативен режим
✓
Захранване чрез USB
✓
HDMI*
✓
Брой HDMI порта
1
HDMI версия
2.0
Брой на Display портове
1
Портове и Интерфейси
Версия на DisplayPort
1.4
Изход за слушалка*
✕
HDCP
✓
Мрежови възможности
Ethernet LAN
✓
Дистанционно управление
✓
Ергономичност
Монтаж VESA*
✓
Интерфейс за монтаж на панели
100 x 100 мм
Слота за заключване на кабел*
✓
Регулиране на височината*
✓
Регулируема височина (макс.)
15 см
Ос на въртене
✓
Завъртане
✓
Настройка на наклона
✓
Диапазон на ъгъла на наклон
-5 - 23°
Екранни менюта (OSD)
✓
Мощност
Клас на енергийна ефективност (SDR)*
D
Клас на енергийна ефективност (HDR)*
D
Консумация на енергия (SDR) за 1000 часа*
14 кВтч
Консумация на енергия (стандартно)*
22 W
Консумирана мощност (в готовност)*
0,5 W
Консумация на енергия (макс.)
198 W
Консумирана мощност (изключен)
0,3 W
AC входно напрежение
100 - 240 V
AC входна честота
50/60 Hz
Тип захранване
Вътрешен
Скала за енергийна ефективност
A до G
Условия на работа
Работна температура
5 - 35 °C
Диапазон на влажноста при експлоатация
5 - 95%
Относителна влажност за съхранение
20 - 80%
Тегло и размери
Ширина (със стойка)
539,4 мм
Дълбочина (със стойка)
189,5 мм
Височина (със стойка)
503,2 мм
Тегло (със стойка)
5,93 кг
Ширина (без стойка)
539,4 мм
Дължина (без стойка)
47,2 мм
Височина (без стойка)
314,3 мм
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
621 мм
Дълбочина на опаковката
140 мм
Височина на опаковката
393 мм
Тегло на опаковката
8,42 кг
Тип на опаковката
Кутия
Съдържание на опаковката
Включени кабели в комплекта
Променлив ток (AC)
Ръководство за бързо стартиране
✓
Устойчивост
Сертификати за устойчивост
ENERGY STAR
Други характеристики
Страна на произход
Китай
Код UNSPC
43211902
Тегло
5,93 кг
Сертификати за съответствие
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, EAC, Федерална комисия по комуникациите (FCC), ICES, KC, KCC, Официален мексикански стандарт (NOM), PSE, RCM, VCCI, WEEE, cTUVus
Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта
1
Bullet points
- Profitez d’une productivité accrue sur n’importe quel appareil[3] grâce à une alimentation de 100 W. Affichez des couleurs plus vives et homogènes grâce à une couverture sRGB de 100 % [1] et à la technologie de balance des blancs progressive de HP[2].
- Transformez votre espace de travail grâce à un design élégant sans bords sur 3 côtés et à micro-bords. Connectez en série[4] un autre écran[5] pour obtenir une configuration double écran optimale.
- Profitez d’une ergonomie optimale toute la journée grâce au réglage quadridirectionnel de votre écran et au Guide d’installation ergonomique[6]. HP Eye Ease réduit la lumière bleue sans affecter la précision des couleurs.
- Ingénieusement conçu avec au moins 90 % de matériaux en plastique recyclé[8], 20 % de verre recyclé dans la dalle de l’écran[10] et 90 % d’aluminium recyclé dans le socle[9].