HP S5 527da FHD MNTR EMEA-INTL English Loc-Euro plug
Take on a full day of projects, meetings, and more with this HP Series 5 27" FHD Monitor. Its sleek design complements any workspace, while the beautiful screen, adjustable stand, and built-in dual speakers bring your productivity to the next level.
Incl. BTW:
€ 147,34
Excl. BTW:
€ 121,77
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
B11W6AT#ABB
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0198828212467
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Omschrijving
Take on a full day of projects, meetings, and more with this HP Series 5 27" FHD Monitor. Its sleek design complements any workspace, while the beautiful screen, adjustable stand, and built-in dual speakers bring your productivity to the next level.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| ECC memory | Nee |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 300 nits |
| Camera | No integrated camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Backlit Keyboard | Nee |
| FingerPrintReader | Nee |
| Touchscreen | Ja |
| Interface | HDMI; VGA |
| Sub brand | HP Series 5 |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 198990259574; (ABB) 198828212467; (ABT) 198990259581; (ABU) 198828212481; (ABV) 198990259604; (ABY) 198990259611; (ACQ) 198990259628; (AH3) 198990259635; (UUZ) 198990259642 |
| Power supply | Input voltage 100 to 240 VAC, 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 60.79 x 3.42 x 35.6 cm (without stand) |
| Package dimensions (W x D x H) | 69 x 12.6 x 43 cm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 10% recycled metal 90% post consumer recycled plastic including 5% ocean bound plastic |
| Features | Adjustable stand Integrated speakers HP Eye Ease |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0198828212467 |
Reviews
Schrijf uw eigen review