HP ZBook 8 G1i 14 Wolf Pro Security Edition, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 Pixels, 24 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Incl. BTW:
€ 3.032,21
Excl. BTW:
€ 2.505,96
Excl. BTW:
Excl. BTW:
- Intel Core™ Ultra 7 255H (tot 5,1 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 24 MB L3-cache, 16 cores, 16 threads)
- Windows 11 Pro
- 35,6 cm (14 inch) WUXGA touchscreen
- NVIDIA RTX™ 500 Ada Generation laptop-GPU (4 GB GDDR6 gereserveerd)
- 24 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 12 GB), 1 TB PCIe Gen4 NVMe™ TLC M.2-SSD
SKU
B72W8ET#ABH
Beschikbaarheid
Op voorraad
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0199485204239
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Levertijd | 1-3 |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | In stock |
| Staat | New |
| Promotions | Nee |
| Synchronization Required | Nee |
| Storage | 1000GB |
| Internal Storage | 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 24GB |
| Memory layout (slots & size) | 2 x 12 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 6400 MT/s. |
| Memory type | DDR5 |
| ECC memory | Nee |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 7 255H (up to 5.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
| Processor model | 255H |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 24 MB L3 |
| Graphics | Intel® Arc™ 140T GPU |
| Graphics (discrete) | NVIDIA RTX™ 500 Ada Generation Laptop GPU (4 GB GDDR6 dedicated) |
| Screen | 13.3" |
| Display | 35.6 cm (14") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 62.5% sRGB |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Series name | HP ZBook 8 G1i 14 inch Mobile Workstation PC |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 |
| Backlit Keyboard | Nee |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill resistant, backlit keyboard |
| FingerPrintReader | Nee |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.4 |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | 1 HDMI 2.1; 1 headphone/microphone combo; 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1), 1 security lock slot; 1 RJ-45 Ethernet port; 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered); 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) |
| Ports | 1 HDMI 2.1 1 headphone/microphone combo 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, non-vPro® |
| Wireless Model | BE201 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers, HP World Facing Microphone dual array digital microphones, functions keys for volume up and down, combo microphone/headphone jack, HD audio |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support |
| Sub brand | ZBook |
| Product type | Workstations |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (ABH) 199485204239; (UUG) 199485204246; (UUZ) 199485204253 |
| Battery type | HP Long Life 8-cell, 77 Wh polymer |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 77Wh |
| Battery cells number | 8 |
| Power supply | HP 140 W USB Type-C® slim adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.56 x 22.2 x 1.89 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 441 x 274 x 63 mm |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% s |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) Touch screen HP Premium Keyboard – spill resistant, backlit keyboard Fingerprint reader IR Wi-Fi 7 1 HDMI 2.1 1 headphone/microphone combo 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) 1 security lock slot 1 RJ-45 Ethernet port 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable |
| Environmental certification | TCO Certified;ENERGY STAR® certified |
| EAN | 0199485204239 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Extra specificaties
Design
Kleurnaam
Meteor silver
Type product*
Mobiel werkstation
Kleur van het product*
Zilver
Vormfactor*
Clamshell
Markt positionering
Prestaties
Introductie jaar
2025
Land van herkomst
China, Mexico
Originele merknaam
HP
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal*
35,6 cm (14")
Resolutie*
1920 x 1200 Pixels
Touchscreen*
Ja
HD type
WUXGA
Soort paneel
IPS
LED backlight
Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:10
Antireflectiescherm
Ja
Helderheid
300 cd/m²
Schermdiameter in centimeters
35,6 cm
RGB-kleurruimte
sRGB
Kleurbereik
62,5 procent
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorfamilie*
Intel Core Ultra 7
Processorgeneratie
Intel Core Ultra (Series 2)
Processormodel*
255H
Aantal processorkernen
16
Processor aantal threads
16
Maximale turbofrequentie van processor
5,1 GHz
Prestatiekernen
6
Efficiënte kernen
8
Cores met laag energieverbruik
2
Performance-core Max Turbo Frequency
5,1 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
4,4 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik
2,5 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie
2 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie
1,5 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik
700 MHz
Processor cache
24 MB
Processor cache type
L3
Processor basisvermogen
28 W
Maximaal turbovermogen
115 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning
Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU
DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Totale processorprestaties tot
96 TOPs
NPU-prestaties tot
13 TOPs
GPU-prestaties tot
74 TOPs
Geheugen
Intern geheugen*
24 GB
Intern geheugentype
DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen
5600 MHz
Geheugen form factor
SO-DIMM
Geheugenlayout
2 x 12 GB
Geheugenslots
2x SO-DIMM
Maximum intern geheugen*
64 GB
Geheugen kanaal
Dubbelkanaals
Overdrachtssnelheid geheugengegevens
5600 MT/s
Non-ECC
Ja
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
1 TB
Opslagmedia*
SSD
Totale capaciteit SSD's
1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
1 TB
SSD-geheugentype
TLC
SSD interfaces
PCI Express 4.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Soort optische drive*
Nee
Grafisch
Fabrikant van aparte grafische adapter
NVIDIA
Discreet grafische adapter model*
NVIDIA RTX 500 Ada
Grafische geheugen
4 GB
Specifiek grafisch geheugentype
GDDR6
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
Interne-GPU-fabrikant
Intel
Grafisch
Aparte grafische adapter*
Ja
Familie ingebouwde grafische adapter
Intel Arc Graphics
On-board graphics adapter model*
Intel Arc 140T
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ja
Aantal ingebouwde luidsprekers
2
Ingebouwde microfoon
Ja
Aantal microfoons
2
Camera
Camera voorzijde
Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek)
5 MP
Infrarood (IR) camera
Ja
Netwerk
Wifi-standaard*
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden
Wi-Fi 7 (802.11be)
Mobiele netwerkverbinding*
Nee
Soort antenne
2x2
WLAN-controller-model
Intel Wi-Fi 7 BE201
Fabrikant van de WLAN-controller
Intel
Bluetooth
Ja
Bluetooth-versie
5.4
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A*
1
Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten
1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Aantal HDMI-poorten*
1
HDMI versie
2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten
2
Combo koptelefoon/microfoon port
Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Ja
Prestatie
Chipset moederbord
Intel SoC
Toetsenbord
Aanwijsapparaat
Clickpad
Numeriek toetsenblok*
Nee
Keyboard met achtergrondverlichting
Ja
Morsbestendig toetsenbord
Ja
Full-size toetsenbord
Ja
Invoerapparaat model
HP Premium Keyboard
Software
Trial-software
HP Wolf Pro Security Edition
Inclusief besturingssysteem*
Windows 11 Pro
Brand-specifieke functies
HP-luidsprekertype
HP Dual Speakers
HP Connection Optimizer
Ja
HP Support Assistant
Ja
HP Kunstmatige intelligentie
AI PC
HP-segment
Bedrijf
Accu/Batterij
Batterijtechnologie
Lithium-Polymeer (LiPo)
Aantal batterijcellen
8
Batterijcapaciteit*
77 Wh
Snel opladen
Ja
Snelle oplaadtijd (50%)
30 min
Energie
AC-adapter, vermogen
140 W
AC-adapterfrequentie
50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning
100 - 240 V
USB Type-C-oplaadpoort*
Ja
USB Power Delivery (USB PD)
Ja
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Ja
Vingerafdruklezer
Ja
Wachtwoordbeveiliging
Ja
Password bescherming
BIOS, Inschakelen, Gebruiker
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheid
Ja
Duurzaamheidscertificaten
ENERGY STAR, TCO
Gewicht en omvang
Breedte
315,6 mm
Diepte
222 mm
Hoogte
18,9 mm
Gewicht*
1,43 kg
Verpakking
Breedte verpakking
441 mm
Diepte verpakking
274 mm
Hoogte verpakking
63 mm
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Bullet points
- Intel Core™ Ultra 7 255H (tot 5,1 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 24 MB L3-cache, 16 cores, 16 threads)
- Windows 11 Pro
- 35,6 cm (14 inch) WUXGA touchscreen
- NVIDIA RTX™ 500 Ada Generation laptop-GPU (4 GB GDDR6 gereserveerd)
- 24 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 12 GB), 1 TB PCIe Gen4 NVMe™ TLC M.2-SSD
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel