HP ProBook 4 G1i 16” U5-225U 16GB 512GB W11P AD2L2ET Damaged box
The HP ProBook 4 G1i 16-inch Notebook AI PC provides growing businesses with commercial-grade performance, multi-layered endpoint security[6], and durability in an easily upgradeable design. Powered by the latest Intel® processor[2] with 11 TOPS NPU[4] and long battery life, this feature-rich PC is future-ready for long-term productivity and AI exploration.
Incl. BTW:
€ 821,59
Excl. BTW:
€ 679,00
Excl. BTW:
Excl. BTW:
SKU
AD2L2ET#ABB DB
Beschikbaarheid
Niet op voorraad
Staat
Like new
Gratis Vervoer
Scherpste prijs garantie
Levering binnen 24 uur
Omschrijving
The HP ProBook 4 G1i 16-inch Notebook AI PC provides growing businesses with commercial-grade performance, multi-layered endpoint security[6], and durability in an easily upgradeable design. Powered by the latest Intel® processor[2] with 11 TOPS NPU[4] and long battery life, this feature-rich PC is future-ready for long-term productivity and AI exploration.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G | Geen 4G |
| Beschikbaarheid | Out Of Stock |
| Externe voorraad | Out of stock |
| Staat | Like new |
| Promotions | Ja |
| Synchronization Required | Nee |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 16GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 5600 MT/s. |
| Memory type | DDR5 |
| ECC memory | Nee |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 5 225U (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 12 cores, 14 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 5 processor |
| Processor model | 225U |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 12 MB L3 |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Screen | 15.6" |
| Display | 40.6 cm (16") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 62.5% sRGB |
| Brightness | 300 nits |
| Series name | HP ProBook 4 G1i 16" AI |
| Camera | 1080p FHD camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 |
| Backlit Keyboard | Nee |
| Keyboard | Spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad |
| FingerPrintReader | Nee |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.3 |
| Touchscreen | Nee |
| Interface | 1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 RJ-45; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered); 2 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Ports | 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) 2 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Ports note | Cables are not included. |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Wireless Model | Wi-Fi 6E AX211 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers, dual array microphones |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support |
| Sub brand | ProBook |
| Product color | Pike silver aluminum |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (ABB) 199642110823; (ABT) 199251339363; (AH3) 199251340048; (BJA) 199251784088; (UUQ) 199251784095 |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 56Wh |
| Battery cells number | 3 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. Fast charging 50% in 30 minutes. |
| Power supply | 45 W USB Type-C® adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.94 x 25.1 x 1.7 cm (rear); 35.94 x 25.1 x 1.09 cm (front) |
| Tangible flag | Ja |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Bulk packaging available 25% post-consumer recycled plastic 50% ocean-bound plastic 50% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| Features | Spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad Fingerprint reader Wi-Fi 6E Realtek RTL8111HSH-CG GbE 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) 2 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) Low halogen Bulk packaging available 25% post-consumer recycled plastic 50% ocean-bound plastic 50% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; TCO Certified |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel