Lenovo Thinkbook 16 G7 IML - zakelijke laptop - 16'' FHD+ 300Nits - Ultra7-155H - 16GB - 512GB - IR-Camera - W11P - 3 jaar garantie
TTC:
849,00 €
HT:
701,65 €
HT:
HT:
- Laptop Clamshell Grijs
- Intel Core Ultra 7 155H
- 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS LED backlight 16:10
- 16 GB LPDDR5-SDRAM 5600 MHz 1 x 16 GB
- 512 GB SSD
- Intel Arc Graphics
- Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s Bluetooth 5.3
- Lithium-Polymeer (LiPo) 71 Wh 11,05 uur 100 W
SKU
21MS005DRM SB
Disponibilité
En stock
Staat
New
EAN
0197531881540
Transport gratuit
Garantie du meilleur prix
Livraison en 24 heures
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | Out of stock |
| État | New |
| Promotions | Oui |
| Synchronization Required | Non |
| CPU Manufacturer | Intel |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| CPU Model | 155H |
| CPU Series | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| CPU Cache Memory | 24 MB |
| Number of Cores | 16 |
| Number of Threads | 22 |
| CPU Base Clock Speed | 4,8 GHz |
| Touchscreen | Oui |
| Screen | 16" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Matrix Frequency | 60 Hz |
| Panel Type | WUXGA |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Surface Type | 16:10 |
| Memory | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5-SDRAM |
| RAM Frequency | 5600 MHz |
| RAM Slots | 2x SO-DIMM |
| Storage | 512 GB |
| SSD Slots | 1 |
| ECC memory | Non |
| GPU manufacturer | Intel |
| GPU family | Intel Arc Graphics |
| Graphics | Niet beschikbaar |
| Separate graphics adapter | Oui |
| Discrete GPU model | Niet beschikbaar |
| Battery type | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Battery capacity | 71 Wh |
| Fast Charging | Oui |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet (LAN) Port | Oui |
| USB Type-A Ports | 2 |
| Thunderbolt Ports | 1 |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Non |
| USB Type-C Charging | Oui |
| HDMI | Non |
| Card Reader | Non |
| Audio Jack | Non |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Backlit Keyboard | Non |
| EAN | 0197531881540 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Extra specificaties
Design
Kleurnaam
Arctic grey
Type product*
Laptop
Kleur van het product*
Grijs
Vormfactor*
Clamshell
Materiaal behuizing
Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS)
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal*
40,6 cm (16")
Resolutie*
1920 x 1200 Pixels
Touchscreen*
Nee
HD type
WUXGA
Soort paneel
IPS
LED backlight
Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:10
Antireflectiescherm
Ja
Helderheid
300 cd/m²
RGB-kleurruimte
NTSC
Kleurbereik
45 procent
Maximale refresh snelheid
60 Hz
Typische contrastverhouding
1000:1
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorfamilie*
Intel Core Ultra 7
Processorgeneratie
Intel Core Ultra (Series 1)
Processormodel*
155H
Aantal processorkernen
16
Processor aantal threads
22
Maximale turbofrequentie van processor
4,8 GHz
Prestatiekernen
6
Efficiënte kernen
8
Cores met laag energieverbruik
2
Performance-core Max Turbo Frequency
4,8 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
3,8 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik
2,5 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie
1,4 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie
0,9 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik
700 MHz
Processor cache
24 MB
Processor cache type
Smart Cache
Processor basisvermogen
28 W
Maximaal turbovermogen
115 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Intel AI Boost
Maximale frequentie NPU
1,4 GHz
Sparsity-ondersteuning
Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU
DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML
Geheugen
Intern geheugen*
16 GB
Intern geheugentype
LPDDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen
5600 MHz
Geheugen form factor
SO-DIMM
Geheugenlayout
1 x 16 GB
Geheugenslots
2x SO-DIMM
Maximum intern geheugen*
64 GB
Geheugen kanaal
Dubbelkanaals
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
512 GB
Opslagmedia*
SSD
Totale capaciteit SSD's
512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
512 GB
SSD interfaces
PCI Express 4.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Soort optische drive*
Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Ja
Compatibele geheugenkaarten
SD
Grafisch
Discreet grafische adapter model*
Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
Interne-GPU-fabrikant
Intel
Aparte grafische adapter*
Nee
Familie ingebouwde grafische adapter
Intel Arc Graphics
On-board graphics adapter model*
Intel Arc Graphics
Audio
Audiochip
Realtek ALC3287
Audiosysteem
Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers
2
Audio
Vermogen luidsprekers
2 W
Ingebouwde microfoon
Ja
Aantal microfoons
2
Camera
Camera voorzijde
Ja
Resolutie camera voorzijde
1920 x 1080 Pixels
Voorcamera HD-type
Full HD
Infrarood (IR) camera
Ja
Privacycamera
Ja
Type privacy
Privacysluiter
Netwerk
Wifi-standaard*
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Mobiele netwerkverbinding*
Nee
Soort antenne
2x2
Ethernet LAN
Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
100,1000 Mbit/s
Bluetooth
Ja
Bluetooth-versie
5.3
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A*
2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C
1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Aantal HDMI-poorten*
1
HDMI versie
2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten
1
Intel® Thunderbolt 4
Ja
Combo koptelefoon/microfoon port
Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Ja
USB Sleep-and-Charge
Ja
USB Sleep-and-Charge poorten
1
Prestatie
Chipset moederbord
Intel SoC
Toetsenbord
Aanwijsapparaat
Touchpad
Taal toetsenbord
Engels
Numeriek toetsenblok*
Ja
Keyboard met achtergrondverlichting
Ja
Morsbestendig toetsenbord
Ja
Software
Inclusief besturingssysteem*
Nee
Accu/Batterij
Batterijtechnologie
Lithium-Polymeer (LiPo)
Batterijcapaciteit*
71 Wh
Levensduur accu/batterij
11,05 uur
Continue video-afspeeltijd
23,83 uur
Snel opladen
Ja
Energie
AC-adapter, vermogen
100 W
AC-adapterfrequentie
50/60 Hz
AC-adapter ingangsspanning
100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD)*
Ja
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Ja
Kabelslot sleuf type
Kensington
Vingerafdruklezer
Ja
Windows Hello
Ja
Trusted Platform Module (TPM)
Ja
Trusted Platform Module (TPM) version
2.0
Wachtwoordbeveiliging
Ja
Password bescherming
HDD, Inschakelen, Supervisor
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag
5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 95 procent
Maximale verschepingshoogte
3048 m
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Certificering
ErP Lot 6
ErP Lot 26
TCO Certified 9.0
MIL-STD-810H
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten
TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold
Gewicht en omvang
Breedte
356 mm
Diepte
253,5 mm
Hoogte
17,5 mm
Gewicht*
1,7 kg
Bullet points
- Laptop Clamshell Grijs
- Intel Core Ultra 7 155H
- 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS LED backlight 16:10
- 16 GB LPDDR5-SDRAM 5600 MHz 1 x 16 GB
- 512 GB SSD
- Intel Arc Graphics
- Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s Bluetooth 5.3
- Lithium-Polymeer (LiPo) 71 Wh 11,05 uur 100 W
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel