HP Smart Tank 7605 - Light Basalt
TTC:
295,40 €
HT:
244,13 €
HT:
HT:
SKU
28C02A#BHC
Disponibilité
En stock
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0195908302643
Transport gratuit
Garantie du meilleur prix
Livraison en 24 heures
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-3 |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| ECC memory | Non |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Sub brand | Smart Tank |
| Product type | Inkjet printers |
| UNSPSC code | 43212104 |
| UPC number | (622) 198828246349; (BHC) 195908302643 |
| Power supply | Input voltage: 100 to 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3 Hz) |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 42.75 x 36.40 x 24.03 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 484 x 284 x 410 mm |
| Tangible flag | Oui |
| Sustainable impact specifications | 25% post-consumer recycled plastic Recyclable through HP Planet Partners |
| Software included | HP Printer Software, available online |
| EAN | 0195908302643 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel