| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-2 |
| Disponibilité | In Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | NewCondition |
| Promotions | Oui |
| Synchronization Required | Oui |
| Show Like Best Seller | Non |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 16GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 5600 MT/s. |
| Memory type | DDR5 |
| ECC memory | Non |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 5 225T (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L2 Cache, 10 cores, 10 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 5 processor |
| Processor model | 225T |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 20 MB L3 |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Series name | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| Backlit Keyboard | Non |
| Keyboard | HP 125 v2 Wired Keyboard |
| FingerPrintReader | Non |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.3 |
| Touchscreen | Oui |
| Interface | 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 headphone/microphone combo, 3 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 power connector; 2 DisplayPort™ 2.1; 2 external antenna connector |
| Ports | 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate 1 headphone/microphone combo |
| Expansion slots | 1 M.2 2230; 2 M.2 2280 |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Wireless Model | Wi-Fi 6E AX211 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Realtek ALC3252 codec, universal audio jack with CTIA and OMTP headset support |
| Pointing device | HP 125 Wired Mouse |
| Sub brand | ProDesk |
| Product type | Desktops |
| UNSPSC code | 43211507 |
| UPC number | (ABF) 199251657429; (BED) 199485522500 |
| Power supply | 90 W external power adapter, up to 89% efficiency |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 17.7 x 18.1 x 3.42 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 48.1 x 10.5 x 24 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Sustainable impact specifications | Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable 55% post-consumer recycled plastic 100% recycled rare earth elements in speaker Outside box and corrugated cushions are 100% sustainab |
| Features | HP 125 v2 Wired Keyboard Wi-Fi 6E Intel® I219LM GbE 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate 1 headphone/microphone combo 3 USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 HDMI 2.1 1 RJ-45 1 power connector 2 DisplayPort™ 2.1 2 external antenna connector Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable 55% post-consumer recycled plastic 100% recycled rare earth elements in speaker Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Up to 90% of Ocean-bound plastic in speaker enclosure and I/O strip |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified;EPEAT® registered |
