HP Z24n G3 WUXGA Display
Overzicht
Description
Meticulously crafted to surpass every design standard, the HP Z24n G3 WUXGA Display is the HP's thinnest 24 inch diagonal screen performance monitor. It is composed of authentic aluminum and delivers an impressive, frameless viewing experience. Bring your ideas to life with remarkable color accuracy in precise WUXGA resolution.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | Out of stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| ECC memory | Non |
| Color gamut | 99% sRGB; 85% DCI-P3 |
| Brightness | 350 nits |
| Series name | Maximum Performance monitors |
| Camera | No integrated camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Interface | HDMI; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | Z by HP |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 195122260606; (ABB) 195122260668; (ABT) 195122260682; (ABU) 195122260699; (ABV) 195122260705; (ABY) 195122260712; (ACQ) 195122260736; (AH3) 195122260743; (UUZ) 195122260781 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 53.17 x 3.85 x 34.29 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 62.5 x 41.5 x 14.2 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Sustainable impact specifications | Low halogen |
| Features | Adjustable stand VESA mountable Sustainable IPS panel |
| Environmental certification | Arsenic-free; ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel