HP USB-C Dock G5
TTC:
128,01 €
HT:
105,79 €
HT:
HT:
SKU
5TW10AA#ABB
Disponibilité
En stock
Levertijd
1-2 business days
Staat
New
EAN
0193905208531
Transport gratuit
Garantie du meilleur prix
Livraison en 24 heures
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-2 |
| Disponibilité | In Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | New |
| Weight(kg) | 0.115000 |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| Storage | 256GB |
| ECC memory | Non |
| Processor | Intel Core i7 |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Ports | Front: 1 USB-C® port with data and power out (15W) 1 USB-C® cable to connect to host system Side: 2 USB 3.0 charging ports 1 combo audio jack Back: 2 USB 3.0 charging ports 2 DisplayPort™ ports 1 RJ45 port 1 HDMI 2.0 port 1 standard lock slot |
| Product type | Docking Stations |
| UNSPSC code | 43211602 |
| UPC number | (ABB) 193905208531; (ABT) 193905208579; (ABU) 193905208586; (ABY) 193905208609; (ABZ) 193905208616; (ACQ) 193905208654; (UUZ) 193905208678 |
| Power supply | Power to system: Up to 100W via USB-C® Power to host (USB-C PD): 5V , 9V, 10V, 12V, 15V, 20V all at 5A MAX |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 12.2 x 12.2 x 4.5 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 19.2 x 15.6 x 16.5 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Security management | 1 Lock slot (side, lock is sold separately) |
| Docs | Data SheetQuick Specs |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0193905208531 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel