HP Thunderbolt 280W G4 Dock w/Combo Cable
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 3-10 |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| ECC memory | Non |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Ports | Top components: LED and power button to power or wake host system
Front components: 1 x USB-C data/power out, (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps Data only)
Side components: Right side: 1 x Kensington Standard Lock Slot 2 x USB 3.2 Gen 1 ports - 1 on each side (charging) (5 Gbps) Back components: 2 x USB 3.2 Gen 1 (charging ports when docked) (5Gbps) 1 x HDMI 2.0 port 2 x DisplayPort 1.4 ports 1 AC adapter port 1 x Ethernet port: 2 internal NIC cards to support 1Gb and 2.5Gb Ethernet 1 x USB-C DP alt mode port 1 x Thunderbolt™ 4 port |
| Ports note | The dock power button is not functional when connected to non-supported HP notebooks or non-HP notebooks. |
| Product type | Docking Stations |
| UNSPSC code | 43211602 |
| UPC number | (ABB) 196068757953; (ABT) 196068757977; (ABU) 196068757984; (ABY) 196188018941; (ABZ) 196068758004; (ACQ) 196068758035; (UUZ) 196068758059 |
| Power supply | Input 100 to 240V 1.7A 50 to 60Hz. Output is 19.5V at 6.15A |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 98 x 98 x 68 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 275 x 143 x 148.5 mm |
| Tangible flag | Oui |
| Features | 4K capability |
| Security management | Standard Kensington lock slot |
| Docs | Data SheetQuick Specs |
| EAN | 0196068757953 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel