HP Pro t550 Thin Client - Celeron J6412 - 8GB - 32GB MMC - HP ThinPro - 3Y PUR
TTC:
616,13 €
HT:
509,20 €
HT:
HT:
SKU
5H0N2EA#ABH
Disponibilité
En stock
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0197192337073
Transport gratuit
Garantie du meilleur prix
Livraison en 24 heures
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-3 |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| Internal Storage | 32 GB eMMC |
| Storage Type | eMMC |
| Memory | 8GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 8 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory type | DDR4 |
| ECC memory | Non |
| Processor Name | Intel® Celeron® J6412 (2.0 GHz base frequency, up to 2.6 GHz burst frequency, 1.5 MB L2 cache, 4 cores, 4 threads) |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Series name | HP Pro t550 |
| Backlit Keyboard | Non |
| Keyboard | HP USB 320K wired keyboard |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Ports | 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 3.5 mm headphone/microphone combo 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate |
| Audio | Internal amplified speaker system for basic audio playback |
| Pointing device | HP Wired 320M Mouse |
| Sub brand | Flexible |
| Product type | Thin Clients |
| UNSPSC code | 43211506 |
| UPC number | (A2N) 197192336977; (A2Q) 197192336984; (AB6) 197192336991; (AB7) 197192337004; (AB8) 197192337011; (AB9) 197192337028; (ABB) 197192337035; (ABD) 197192337042; (ABE) 197192337066; (ABF) 197192337059; (ABH) 197192337073; (ABN) 197192337080; (ABT) 197192337097; (ABU) 197192337103; (ABV) 197192337127; (ABY) 197192337110; (ABZ) 197192337134; (AK8) 197192337141; (AKC) 197192337158; (AKS) 197192337165; (BCM) 197192337189; (UUG) 197192337202; (UUW) 197192337196; (UUZ) 197192337226 |
| Power supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 3.5 x 20 x 20 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified |
| Software included | HP Device Manager HP Easy Shell HP Easy Tools HP Smart Zero Client Services HP ThinUpdate HP True Graphics Microsoft SCCM/EDM Agent |
| Docs | Data Sheet |
| EAN | 0197192337073 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel