HP 734pm
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-2 dagen |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | Out of stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| ECC memory | Non |
| Color gamut | 100% sRGB; 98% Display P3 |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | Yes, 5MP HDR |
| Maximum resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Interface | HDMI; USB-C; DisplayPort; Thunderbolt |
| Audio | DTS Virtual:X™ certified |
| Sub brand | HP Series 7 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 197497775518; (ABB) 197497775570; (ABT) 197497775594; (ABU) 197497775600; (ABV) 197497775617; (ABY) 197497775624; (ACQ) 197497775648; (AH3) 197497775655; (UUZ) 197497775693 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 81.38 x 12.02 x 36.41 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 95.2 x 22.6 x 48.5 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 90% post-consumer recycled plastic Made with 15% recycled steel 90% recycled aluminum |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Webcam Sustainable Adaptive Sync HP Eye Ease Thunderbolt™ IPS Black HDR Ambient light sensor |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| EAN | 0197497775570 |
Avis
Rédigez votre propre commentaire
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel