| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Délai de livraison | 1-2 |
| Disponibilité | Out Of Stock |
| Stock externe | In stock |
| État | New |
| Promotions | Non |
| Synchronization Required | Non |
| Show Like Best Seller | Non |
| ECC memory | Non |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | Yes, 5MP |
| Maximum resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Backlit Keyboard | Non |
| FingerPrintReader | Non |
| Touchscreen | Non |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | E-Series |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 195908729709; (AB8) 195908729754; (ABB) 195908729778; (ABT) 195908729792; (ABU) 195908729808; (ABV) 195908729815; (ABY) 195908729822; (ACQ) 195908729846; (UUZ) 195908729891 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 80.83 x 10.91 x 38.81 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 90.5 x 28.1 x 48.1 cm |
| Tangible flag | Oui |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Contains Ocean-Bound plastic |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Webcam USB-C™ Power Delivery Windows Hello compatible Sustainable HP Eye Ease |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; Low halogen; EPEAT® rated |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0195908729778 |