HP 738pu
HP 738pu
Incl. Tax:
€1,100.43
Excl. Tax:
€909.45
Excl. Tax:
Excl. Tax:
SKU
8K167AA#ABB
Availability
In stock
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
EAN
0197497776584
Free Transport
Best Price Guarantee
Delivery within 24 hours
Overzicht
Description
The path to excellence doesn’t cut corners, it curves them. The HP 37.5" WQHD+ Thunderbolt 4 Monitor pushes you above and beyond with dazzling colors on a powerful, ultrawide curved monitor for effortless productivity.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Delivery Time | 1-3 |
| Availability | Out Of Stock |
| External stock | In stock |
| Condition | New |
| Promotions | No |
| Synchronization Required | No |
| ECC memory | No |
| Color gamut | 100% sRGB; 98% Display P3 |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | No integrated camera |
| Maximum resolution | 3840 x 1600 (WQHD+) |
| Backlit Keyboard | No |
| FingerPrintReader | No |
| Touchscreen | No |
| Interface | HDMI; DisplayPort; Thunderbolt |
| Audio | DTS Virtual:X™ certified |
| Sub brand | HP Series 7 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 197497776522; (ABB) 197497776584; (ABT) 197497776607; (ABU) 197497776614; (ABV) 197497776621; (ABY) 197497776638; (ACQ) 197497776652; (AH3) 197497776669; (UUZ) 197497776706 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 89.44 x 10.84 x 39.69 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 106 x 22.6 x 52.7 cm |
| Tangible flag | Yes |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 90% post-consumer recycled plastic Made with 15% recycled steel 90% recycled aluminum |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Sustainable HP Eye Ease IPS Black HDR Ambient light sensor |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0197497776584 |
Reviews
Write Your Own Review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel