HP 470 G10 - zakelijk laptop - 17.3 FHD 300 Nits - I5-1335U - 16GB - 512GB - W11P - keyboard verlichting
HP 470 G10 - zakelijke laptop - 17.3 FHD 300 Nits - i5-1335U - 16GB - 512GB - W11P - keyboard verlichting
Out of stock
Incl. Tax:
€787.00
Excl. Tax:
€650.41
Excl. Tax:
Excl. Tax:
SKU
85A86EA#ABB SB
Staat
New
EAN
0197498543048
Free Transport
Best Price Guarantee
Delivery within 24 hours
Description
Built for productivity, the attractively designed HP 470 delivers desktop performance and laptop mobility with essential features for today’s workforce. The 17-inch diagonal display with an anti-glare3 option, delivers an expansive viewing experience.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Availability | Out Of Stock |
| External stock | Out of stock |
| Condition | New |
| Weight(kg) | 2.080000 |
| Promotions | No |
| Synchronization Required | No |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 16GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory type | DDR4 |
| ECC memory | No |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Name | Intel® Core™ i5-1335U (up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Processor family | 13th Generation Intel® Core™ i5 processor |
| Processor model | 1335U |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 12 MB L3 |
| Graphics | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Screen | 17.3" |
| Display | 43.9 cm (17.3") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 300 nits, 72% NTSC |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 72% NTSC |
| Brightness | 300 nits |
| Series name | HP 470 17" G10 |
| Camera | 720p HD camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 |
| Backlit Keyboard | Yes |
| Keyboard | Island-style, ash silver keyboard with numeric keypad, optional backlit and touchpad with image sensor |
| FingerPrintReader | No |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.3 |
| Touchscreen | No |
| Interface | 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 1 Stereo headphone/microphone combo jack; 1 HDMI 1.4; 1 AC power |
| Ports | 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate 1 Stereo headphone/microphone combo jack 1 HDMI 1.4 1 AC power |
| Ports note | HDMI cable sold separately. |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Wireless Model | RTL8852BE |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Pointing device | Image sensor touchpad |
| Sub brand | Essential |
| Product color | Asteroid silver |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (A2Q) 196786715563; (ABB) 197498543048; (AKQ) 197498543055; (BED) 197497716467; (UUQ) 197497912333 |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Battery weight | 190 g |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 41Wh |
| Battery cells number | 3 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. |
| Power supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 40.07 x 25.78 x 1.99 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.9 x 52 x 30.5 cm |
| Tangible flag | Yes |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable |
| Features | narrow bezel Island-style, ash silver keyboard with numeric keypad, optional backlit and touchpad with image sensor Express VPN (30 days free trial) McAfee Security (30 days free trial) Wi-Fi 6 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate 1 Stereo headphone/microphone combo jack 1 HDMI 1.4 1 AC power Low Halogen Bulk packaging available Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable |
| Management features | HP SSRM Windows Push Button Reset Recovery |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered |
| Software included | Dropbox Promotion HP Smart Health Express VPN E-QR Code sMedio True DVD for HP Amazon offers |
| Security management | Express VPN (30 days free trial) McAfee Security (30 days free trial) |
| Docs | Quick Specs |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0197498543048 |
Reviews
Write Your Own Review
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel