ACER PC Predator PO5-650 Intel Core i7-13700F 32GB RAM 1024GB SSD NVIDIA RTX 4080 16GB 800W W11H
Description
Processor
Processor manufacturer
Intel®
Processor type
Core™ i7
Processor model
i7-13700F
CPU core
Hexa-core (16-core)
Processor speed
1.50 GHz
Memory
Standard memory
32 GB
Memory technology
DDR5 SDRAM
Memory configuration
2 x 16 GB
Disks and other non-volatile memory
Total capacity of solid state drives
1 TB
Solid State Drive Interface
PCI Express
Optical drive type
No
Screen and graphics
Graphics controller manufacturer
NVIDIA®
Graphics controller model
GeForce RTX™ 4080
Amount of graphics memory
Up to 16 GB
Graphics memory availability
Reserved
Network and communication
Wireless LAN
Yes
Wireless LAN standard
IEEE 802.11ax
Bluetooth
Yes
I/O extensions
Number of PCI Express x1 Slots
1
Number of PCI Express x16 slots
2
Number of M.2 interfaces
3
Interfaces/Ports
Number of USB 2.0 ports
4
Number of USB 3.2 Gen 1 Type-A ports
3
Number of USB 3.2 Gen 1 Type-C ports
1
Number of USB 3.2 Gen 2 Type-A ports
1
USB Type-C
Yes
Total number of USB ports
10
Audio input
Yes
Audio output
Yes
Description of the power supply
Maximum wattage of the power supply unit
800W
Physical characteristic
Height
485 mm
Width
219 mm
Depth
504.8 mm
Various
Environmentally friendly
Yes
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Availability | Out Of Stock |
| External stock | Out of stock |
| Condition | New |
| Promotions | No |
| Synchronization Required | No |
| Storage | 1000GB |
| Memory | 32GB |
| ECC memory | No |
| Processor | 130 |
| Graphics | RTX4080 16GB |
| Backlit Keyboard | No |
| FingerPrintReader | No |
| Touchscreen | No |
| Tangible flag | No |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 04711121541452 |
Reviews
Write Your Own Review