LENOVO ThinkPad L13 Clam G3 T i5-1235U 13.3 8GB 256GB FPR W11P 1Y CCI
Overzicht
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | Out of stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Processor | Intel Core i5 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Memory | 8GB |
| Storage | 256GB |
| ECC memory | Не |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Backlit Keyboard | Не |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0196380746888 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel