LENOVO TP E15 R-3 5425U 15.6 FHD 8GB 256GB FPR W11P 3Y CC damaged box
Overzicht
Details
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | Out of stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Processor | R3 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 15.6" |
| Memory | 8GB |
| Storage | 256GB |
| ECC memory | Не |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Backlit Keyboard | Не |
| Warranty | 3 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0196379765999 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel