HP ZBook Fury G1i 16" - Ultra 7 255HX - NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8GB - 16GB - 512GB - W11P - 1Y PUR - WOLF PRO SE 1Y
На склад
Вкл. Ддс:
3 655,74 €
Без вкл. ДДС:
3 021,27 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
- Intel Core™ Ultra 7 255HX (tot 5,2 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 30 MB L3-cache, 20 cores, 20 threads)
- Windows 11 Pro
- 40,6 cm (16 inch) WUXGA-scherm
- NVIDIA RTX™ Pro 1000 Blackwell Generation Laptop GPU (8 GB GDDR7 gereserveerd)
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe Gen4 NVMe™ TLC SSD
SKU
C78HBET#UUG
Levertijd
1-3 business days
Staat
New
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Storage | 512GB |
| Internal Storage | 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 16GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 5600 MT/s. |
| Memory type | DDR5 |
| ECC memory | Не |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 7 255HX (up to 5.2 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
| Processor model | 255HX |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 30 MB L3 |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Graphics (discrete) | NVIDIA RTX™ Pro 1000 Blackwell Generation Laptop GPU (8 GB GDDR7 dedicated) |
| Screen | 15.6" |
| Display | 40.6 cm (16") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 100% sRGB |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Series name | HP ZBook Fury G1i 16 inch Mobile Workstation PC |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 |
| Backlit Keyboard | Не |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad |
| FingerPrintReader | Не |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.4 |
| Touchscreen | Не |
| Interface | 1 HDMI 2.1; 1 SD card reader; 2 Thunderbolt™ 5 with USB Type-C® 80 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1), 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45; 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Ports | 1 HDMI 2.1 1 SD card reader 2 Thunderbolt™ 5 with USB Type-C® 80 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, non-vPro® |
| Wireless Model | BE200 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Audio by Poly Studio, 4 integrated stereo speakers (1W/8 ohm per speaker), discrete amplifiers, 2 integrated dual array digital microphones |
| Pointing device | Touchpad with multi-touch gesture support |
| Sub brand | ZBook |
| Product type | Workstations |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (ABB) 199642151420; (ABH) 199642151437; (UUG) 199642151369; (UUZ) 199642151352 |
| Battery type | HP 99 Wh Long Life Polymer Fast Charge 8 cell Battery |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 99Wh |
| Battery cells number | 8 |
| Power supply | 200 W Slim Smart external AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.9 x 24.9 x 2.7 cm |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% s |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad Fingerprint reader IR Wi-Fi 7 1 HDMI 2.1 1 SD card reader 2 Thunderbolt™ 5 with USB Type-C® 80 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate 1 headphone/microphone combo 1 RJ-45 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable |
| Environmental certification | TCO Certified |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Extra specificaties
Design
Kleurnaam
Meteor silver
Type product*
Mobiel werkstation
Kleur van het product*
Zilver
Vormfactor*
Clamshell
Markt positionering
Prestaties
Introductie jaar
2025
Originele merknaam
HP
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal*
40,6 cm (16")
Resolutie*
1920 x 1200 Pixels
Touchscreen*
Nee
HD type
WUXGA
Soort paneel
IPS
Antireflectiescherm
Ja
Helderheid
400 cd/m²
Schermdiameter in centimeters
40,6 cm
RGB-kleurruimte
sRGB
Kleurbereik
100 procent
Processor
Processorfabrikant*
Intel
Processorfamilie*
Intel Core Ultra 7
Processorgeneratie
Intel Core Ultra (Series 2)
Processormodel*
255HX
Aantal processorkernen
20
Processor aantal threads
20
Maximale turbofrequentie van processor
5,2 GHz
Prestatiekernen
8
Efficiënte kernen
12
Performance-core Max Turbo Frequency
5,2 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
4,5 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie
2,4 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie
1,8 GHz
Processor cache
30 MB
Processor basisvermogen
55 W
Maximaal turbovermogen
160 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning
Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU
DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Totale processorprestaties tot
33 TOPs
NPU-prestaties tot
13 TOPs
GPU-prestaties tot
8 TOPs
Geheugen
Intern geheugen*
16 GB
Intern geheugentype
DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen
5600 MHz
Geheugen form factor
SO-DIMM
Geheugenlayout
1 x 16 GB
Geheugenslots
4x SO-DIMM
Maximum intern geheugen*
192 GB
Non-ECC
Ja
Opslagmedia
Totale opslagcapaciteit*
512 GB
Opslagmedia*
SSD
Totale capaciteit SSD's
512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's
1
SSD capaciteit
512 GB
SSD-geheugentype
TLC
SSD interfaces
PCI Express 4.0
NVMe
Ja
SSD-vormfactor
M.2
Soort optische drive*
Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Ja
Compatibele geheugenkaarten
SD
Grafisch
Fabrikant van aparte grafische adapter
NVIDIA
Discreet grafische adapter model*
NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell
Grafische geheugen
8 GB
Specifiek grafisch geheugentype
GDDR7
Ingebouwde grafische adapter*
Ja
Grafisch
Interne-GPU-fabrikant
Intel
Aparte grafische adapter*
Ja
Familie ingebouwde grafische adapter
Intel Graphics
On-board graphics adapter model*
Intel Graphics
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ja
Aantal ingebouwde luidsprekers
4
Ingebouwde microfoon
Ja
Aantal microfoons
2
Camera
Camera voorzijde
Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek)
5 MP
Infrarood (IR) camera
Ja
Netwerk
Wifi-standaard*
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden
Wi-Fi 7 (802.11be)
Mobiele netwerkverbinding*
Nee
Soort antenne
2x2
WLAN-controller-model
Intel Wi-Fi 7 BE200
Fabrikant van de WLAN-controller
Intel
Bluetooth
Ja
Bluetooth-versie
5.4
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A
1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Aantal HDMI-poorten*
1
HDMI versie
2.1
Aantal Thunderbolt 4-poorten
1
Aantal Thunderbolt 5-poorten
2
Combo koptelefoon/microfoon port
Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Ja
Toetsenbord
Aanwijsapparaat
Touchpad
Numeriek toetsenblok*
Ja
Keyboard met achtergrondverlichting
Ja
Morsbestendig toetsenbord
Ja
Invoerapparaat model
HP Premium Keyboard
Software
Inclusief besturingssysteem*
Windows 11 Pro
Brand-specifieke functies
HP-luidsprekertype
HP Quad luidsprekers
HP Connection Optimizer
Ja
HP Support Assistant
Ja
HP Smart AC Adapter
Ja
HP-voorcamera
HP Webcam 5MP
HP Kunstmatige intelligentie
AI PC, AI Workstation
HP-segment
Bedrijf
Accu/Batterij
Batterijtechnologie
Lithium-Polymeer (LiPo)
Aantal batterijcellen
8
Batterijcapaciteit*
99 Wh
Snel opladen
Ja
Snelle oplaadtijd (50%)
30 min
Energie
AC-adapter, vermogen
200 W
AC-adapterfrequentie
50/60 Hz
AC-adapter ingangsspanning
100 - 240 V
USB Type-C-oplaadpoort*
Ja
USB Power Delivery (USB PD)
Ja
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Ja
Wachtwoordbeveiliging
Ja
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheid
Ja
Duurzaamheidscertificaten
TCO
Gewicht en omvang
Breedte
359 mm
Diepte
249 mm
Hoogte
27 mm
Gewicht*
2,43 kg
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Bullet points
- Intel Core™ Ultra 7 255HX (tot 5,2 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 30 MB L3-cache, 20 cores, 20 threads)
- Windows 11 Pro
- 40,6 cm (16 inch) WUXGA-scherm
- NVIDIA RTX™ Pro 1000 Blackwell Generation Laptop GPU (8 GB GDDR7 gereserveerd)
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe Gen4 NVMe™ TLC SSD
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel