HP Zbook 8 G1i - 16 Inch - U9-285H - 32GB - 1TB - RTX500 - W11P - 1y
Pro-level performance combines with true mobility in this sleek and powerful laptop. Review 3D designs, create with AI tools in pro apps, and work across multiple projects wherever you are. Stay productive with an AI workstation that delivers both performance and long-lasting battery.[1]
На склад
Вкл. Ддс:
2 699,00 €
Без вкл. ДДС:
2 230,58 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
B72SDET#ABB
Levertijd
1-2 business days
Staat
New
EAN
0199485490526
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
Pro-level performance combines with true mobility in this sleek and powerful laptop. Review 3D designs, create with AI tools in pro apps, and work across multiple projects wherever you are. Stay productive with an AI workstation that delivers both performance and long-lasting battery.[1]
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 1-2 |
| Наличност | In Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Да |
| Storage | 1000GB |
| Internal Storage | 1 TB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 32GB |
| Memory layout (slots & size) | 2 x 16 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 6400 MT/s. |
| Memory type | DDR5 |
| ECC memory | Не |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 9 285H (up to 5.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 9 processor |
| Processor model | 285H |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 24 MB L3 |
| Graphics | Intel® Arc™ 140T GPU |
| Screen | 15.6" |
| Display | 40.6 cm (16") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits, 100% sRGB |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 100% sRGB |
| Series name | HP ZBook 8 G1i 16 inch Mobile Workstation PC |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 |
| Backlit Keyboard | Не |
| Keyboard | HP Premium Quiet Keyboard – spill-resistant, full-size, backlit keyboard with drain and DuraKeys and numeric keypad |
| FingerPrintReader | Не |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.4 |
| Touchscreen | Не |
| Interface | 1 HDMI 2.1; 1 headphone/microphone combo; 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1), 1 security lock slot; 1 RJ-45 Ethernet port; 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered); 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) |
| Ports | 1 HDMI 2.1 1 headphone/microphone combo 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, vPro® |
| Wireless Model | BE201 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers, HP World Facing Microphone dual array digital microphones, functions keys for volume up and down, combo microphone/headphone jack, HD audio |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support |
| Sub brand | ZBook |
| Product type | Workstations |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (AB7) 199251613210; (ABB) 199485490526; (ABU) 199485490533; (ACQ) 821844477465; (AKC) 821844477489; (AKE) 199251613227; (AKS) 199251613234; (BCM) 821844477496; (BED) 199251613258 |
| Battery type | HP Long Life 8-cell, 77 Wh Li-ion polymer |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 77Wh |
| Battery cells number | 8 |
| Power supply | 140 W USB Type-C® slim adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.9 x 25 x 1.92 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 504 x 305 x 63 mm |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% s |
| Features | HP Premium Quiet Keyboard – spill-resistant, full-size, backlit keyboard with drain and DuraKeys and numeric keypad Fingerprint reader IR Wi-Fi 7 1 HDMI 2.1 1 headphone/microphone combo 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) 1 security lock slot 1 RJ-45 Ethernet port 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) 1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available External power supply 90% efficiency Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable |
| Environmental certification | TCO Certified;ENERGY STAR® certified |
| EAN | 0199485490526 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel