HP EliteBook X Flip G1i Intel Core Ultra 7 258V 14i WUXGA 32GB 1TB SSD W11P
Propel your business forward with AI that uses your own data to make strategic business decisions. Discover what you can do with AI applications[4], advanced collaboration features, four versatile use modes, and optimized battery life on the HP EliteBook X Flip G1i Next Gen AI PC.
На склад
Вкл. Ддс:
2 249,00 €
Без вкл. ДДС:
1 858,68 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
B68ZTET#ABB
Levertijd
1-2 business days
Staat
New
EAN
0198990470078
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Overzicht
Описание
Propel your business forward with AI that uses your own data to make strategic business decisions. Discover what you can do with AI applications[4], advanced collaboration features, four versatile use modes, and optimized battery life on the HP EliteBook X Flip G1i Next Gen AI PC.
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 1-2 |
| Наличност | In Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Да |
| Synchronization Required | Не |
| Storage | 1000GB |
| Internal Storage | 1 TB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 32GB |
| Memory layout (slots & size) | onboard |
| Memory Note | Transfer rates up to 8533 MT/s. |
| Memory type | LPDDR5x |
| ECC memory | Не |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Name | Intel® Core™ Ultra 7 258V (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Processor family | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
| Processor model | 258V |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 12 MB L3 |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics |
| Screen | 13.3" |
| Display | 35.6 cm (14") diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 400 nits, low power, 100% sRGB |
| Display surface treatment | Anti-glare |
| Color gamut | 100% sRGB |
| Brightness | 400 nits |
| Series name | HP EliteBook X Flip G1i 14" AI |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 |
| Backlit Keyboard | Не |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, atmospheric blue, backlit keyboard |
| FingerPrintReader | Не |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.4 |
| Touchscreen | Не |
| Interface | 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge); 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 HDMI 2.1; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) |
| Ports | 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) |
| Ports note | Cables are not included. |
| Wireless | Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Wireless Model | BE201 |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Audio by Poly Studio, quad stereo speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| Pointing device | Clickpad with multi-touch gesture support |
| Sub brand | EliteBook |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (AB8) 199251107580; (ABB) 198990470078; (ABU) 198990810959 |
| Battery type | HP Long Life 6-cell, 68 Wh Li-ion polymer |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 68Wh |
| Battery cells number | 6 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. Fast charging 50% in 30 minutes. |
| Power supply | HP 65 W USB Type-C® GaN slim power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.39 x 21.99 x 1.05 cm (front); 31.39 x 21.99 x 1.47 cm (rear) |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 30% ocean-bound plastic 65% recycled metal 50% ocean-bound plastic in fan enclosure 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable |
| Features | Touch screen HP Premium Keyboard – spill-resistant, atmospheric blue, backlit keyboard IR HP Pen Wi-Fi 7 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 30% ocean-bound plastic 65% recycled metal 50% ocean-bound plastic in fan enclosure 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| Environmental certification | TCO Certified;ENERGY STAR® certified |
| EAN | 0198990470078 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel