HP EliteBook X G1a 14AI RAI9HXP375 14 inch 32GB 1TB Belgium - AZERTY
HP EBXG1a14AI RAI9HXP375 14 32GB/1T PC Belgium - AZERTY
На склад
Вкл. Ддс:
2 581,97 €
Без вкл. ДДС:
2 133,86 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
B69DNET#UUG
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0198990700717
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EBXG1a14AI RAI9HXP375 14 32GB/1T PC Belgium - Copilot+ PC - scharnier 157 graden - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / tot 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" OLED IPS aanraakscherm 2880 x 1800 (2.8K) - Wi-Fi 7, Bluetooth - glacier zilver - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook X G1a 14" Next Gen AI |
| Processor | AMD Ryzen AI 9 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Brightness | 400 nits |
| Memory | 32GB |
| Storage | 1000GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | AMD Radeon™ 890M Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.22 x 21.46 x 0.92 cm (front); 31.22 x 21.46 x 1.31 cm (rear) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, soft gray, backlit keyboard |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) Touch screen OLED HP Premium Keyboard – spill-resistant, soft gray, backlit keyboard Fingerprint reader IR Wi-Fi 7 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (powered) Low halogen Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 20% post-consumer recycled plastic Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s) At least 35% recycled metal |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 20% post-consumer recycled plastic Ocean-bound plastic in speaker e |
| EAN | 0198990700717 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel