HP EliteBook X Flip G1i 14AI U7 258V 14 inch 32GB 1TB Belgium - AZERTY
HP EBXFlG1i14AI U7 258V 14 32GB/1T PC Belgium - AZERTY
Вкл. Ддс:
2 927,41 €
Без вкл. ДДС:
2 419,35 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
B69DYET#UUG
Наличност
В наличност
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0198990700915
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EBXFlG1i14AI U7 258V 14 32GB/1T PC Belgium - Copilot+ PC - draaibaar design - Intel Core Ultra 7 - 258V / tot 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS aanraakscherm 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - atmosfeer blauw - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook X Flip G1i 14" AI |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Brightness | 400 nits |
| Memory | 32GB |
| Storage | 1000GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.39 x 21.99 x 1.05 cm (front); 31.39 x 21.99 x 1.47 cm (rear) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, atmospheric blue, backlit keyboard |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) Touch screen HP Premium Keyboard – spill-resistant, atmospheric blue, backlit keyboard IR Wi-Fi 7 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 30% ocean-bound plastic 65% recycled metal 50% ocean-bound plastic in fan enclosure 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 30% ocean-bound plastic 65% recycled metal 50% ocean-bound plastic in fan enclosure 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable |
| EAN | 0198990700915 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel