HP EliteBook 8 G1i 16 U5 225U 16 inch 16GB 512GB LTEA Belgium - AZERTY
HP EB8G1i16 U5 225U 16 16GB/512 LTEA PC Belgium - AZERTY
Вкл. Ддс:
2 364,58 €
Без вкл. ДДС:
1 954,20 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
AD3S8ET#UUG
Наличност
В наличност
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0199251669590
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EB8G1i16 U5 225U 16 16GB/512 LTEA PC Belgium - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / tot 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - 4G LTE-A - glacier zilver aluminium - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook 8 G1i 16" AI |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 15.6" |
| Brightness | 300 nits |
| Memory | 16GB |
| Storage | 512GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.94 x 25.1 x 1.7 cm (rear); 35.94 x 25.1 x 1.09 cm (front) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad Fingerprint reader IR Wi-Fi 6E Intel® I219-LM GbE HP R15 4G LTE Advanced 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen Bulk packaging available 25% post-consumer recycled plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Bulk packaging available 25% post-consumer recycled plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| EAN | 0199251669590 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel