HP EliteBook 8 G1i 14 U7 258V 14 inch 32GB 1TB Belgium - AZERTY
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T PC Belgium - AZERTY
Вкл. Ддс:
2 596,41 €
Без вкл. ДДС:
2 145,79 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
AD3T4ET#UUG
Наличност
В наличност
Levertijd
1-2 business days
Staat
NewCondition
EAN
0199251669132
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T PC Belgium - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 258V / tot 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - glacier zilver aluminium - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-2 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook 8 G1i 14" Next Gen AI |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Brightness | 400 nits |
| Memory | 32GB |
| Storage | 1000GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 31.56 x 22.2 x 1.17 cm (front); 31.56 x 22.2 x 1.55 cm (rear) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard Fingerprint reader IR Wi-Fi 7 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen Bulk packaging available 50% post-consumer recycled plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Bulk packaging available 50% post-consumer recycled plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| EAN | 0199251669132 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel