HP EliteBook 8 G1i 13 U5 225U 13 inch 16GB 512GB Belgium - AZERTY
HP EB8G1i13 U5 225U 13 16GB/512 PC Belgium - AZERTY
На склад
Вкл. Ддс:
2 205,07 €
Без вкл. ДДС:
1 822,37 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
AD3R8ET#UUG
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0199251678394
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EB8G1i13 U5 225U 13 16GB/512 PC Belgium - AI PC - scharnier 174 graden - Intel Core Ultra 5 - 225U / tot 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - glacier zilver - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook 8 G1i 13" AI |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Brightness | 300 nits |
| Memory | 16GB |
| Storage | 512GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR AI camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 30.18 x 21.49 x 1.17 cm (front); 30.18 x 21.49 x 1.55 cm (rear) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill resistant, backlit keyboard |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) HP Premium Keyboard – spill resistant, backlit keyboard Fingerprint reader IR Wi-Fi 6E 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen Bulk packaging available 50% post-consumer recycled plastic 50% ocean-bound plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Bulk packaging available 50% post-consumer recycled plastic 50% ocean-bound plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources Product Carbon Footprint |
| EAN | 0199251678394 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel