HP EliteBook 8 Flip G1i 13 U7 255U 13 inch 16GB 512GB LTEA Belgium - AZERTY
HP EB8FlipG1i13 U7 255U 1316GB/512LTEA PC Belgium - AZERTY
На склад
Вкл. Ддс:
2 178,97 €
Без вкл. ДДС:
1 800,80 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
AD3S2ET#UUG
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0199251668715
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EB8FlipG1i13 U7 255U 1316GB/512LTEA PC Belgium - AI PC - draaibaar design - Intel Core Ultra 7 - 255U / tot 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS aanraakscherm 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - 4G LTE-A - glacier zilver - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook 8 Flip G1i 13" AI |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 13.3" |
| Brightness | 300 nits |
| Memory | 16GB |
| Storage | 512GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 30.18 x 21.61 x 1.18 cm (front); 30.18 x 21.61 x 1.54 cm (rear) |
| Keyboard | HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard |
| Features | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) Touch screen HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard Fingerprint reader HP Garage Pen Wi-Fi 6E HP R15 4G LTE Advanced 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) 1 HDMI 2.1 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 50% ocean-bound plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| Sustainable impact specifications | Low halogen 40% post-consumer recycled plastic Bulk packaging available 50% ocean-bound plastic 80% recycled metal 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| EAN | 0199251668715 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel