HP EliteBook 6 G1i 16 U5 225U 16 inch 24GB 512GB Belgium - AZERTY
HP EB6G1i16 U5 225U 16 24GB/512 PC Belgium - AZERTY
На склад
Вкл. Ддс:
2 159,49 €
Без вкл. ДДС:
1 784,70 €
Без вкл. ДДС:
Без вкл. ДДС:
SKU
D42V5ET#UUG
Levertijd
1-3 business days
Staat
NewCondition
EAN
0199896636629
Безплатен транспорт
Гаранция за най-ниска цена
Доставка до 24 часа
Описание
HP EB6G1i16 U5 225U 16 24GB/512 PC Belgium - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / tot 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - snoekzilver aluminium - tsb Belgisch - met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar)
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | NewCondition |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Series name | HP EliteBook 6 G1i 16" AI |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Touchscreen | Не |
| Screen | 15.6" |
| Brightness | 300 nits |
| Memory | 24GB |
| Storage | 512GB |
| ECC memory | Не |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Separate graphics adapter | Не |
| Fast Charging | Не |
| Ethernet (LAN) Port | Не |
| USB Type-C with DisplayPort / Thunderbolt | Не |
| USB Type-C Charging | Не |
| HDMI | Не |
| Card Reader | Не |
| Audio Jack | Не |
| Mini DisplayPort / DisplayPort | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Camera | 5 MP IR camera |
| Backlit Keyboard | Не |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.94 x 25.1 x 1.7 cm (rear); 35.94 x 25.1 x 1.09 cm (front) |
| Keyboard | Spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Bulk packaging available 25% post-consumer recycled plastic 50% recycled metal 50% ocean-bound plastic in fan enclosure 100% of HP paper-based packaging is from recycled or certified sustainable sources |
| EAN | 0199896636629 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel