HP 250 G9 zakelijke laptop 15,6 FHD i3-1215U 8GB 256GB W11P Asteroid Silver
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | Out of stock |
| Състояние | New |
| Weight(kg) | 1.740000 |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Storage | 256GB |
| Internal Storage | 256 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Storage Type | SSD |
| Memory | 8GB |
| Memory layout (slots & size) | 1 x 8 GB |
| Memory Note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory type | DDR4 |
| ECC memory | Не |
| Processor | Intel Core i3 |
| Processor Name | Intel® Core™ i3-1215U (up to 4.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 10 MB L3 cache, 6 cores, 8 threads) |
| Processor family | 12th Generation Intel® Core™ i3 processor |
| Processor model | 1215U |
| Processor frequency technology | Intel® Turbo Boost Technology |
| Processor cache | 10 MB L3 |
| Graphics | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Screen | 15.6" |
| Display | 39.6 cm (15.6") diagonal, FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Display surface treatment | anti-glare |
| Color gamut | 45% NTSC |
| Brightness | 250 nits |
| Series name | HP 250 15.6" G9 |
| Camera | 720p HD camera |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 |
| Backlit Keyboard | Не |
| Keyboard | Full-size keyboard with numeric keypad |
| FingerPrintReader | Не |
| Bluetooth version | Bluetooth® 5.0 |
| Touchscreen | Не |
| Interface | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 RJ-45 |
| Ports | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 AC power 1 HDMI 1.4b 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 |
| Ports note | HDMI cable sold separately. |
| Wireless | Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 wireless card |
| Wireless Model | RTL8822CE |
| Wireless antenna | 2x2 |
| Audio | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Pointing device | Touchpad with multi-touch gesture support, taps enabled as default |
| Sub brand | Essential |
| Product type | Laptops |
| UNSPSC code | 43211503 |
| UPC number | (A2Q) 197192397015; (ABB) 197029323859; (ABE) 196786869815; (ABU) 197192339688; (ABV) 197029551566; (AKD) 196786795619; (AKQ) 197192339695; (AKS) 197029323866; (BED) 197029877284; (BH5) 197029551597 |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Battery weight | 180 g |
| Battery life | Long Life |
| Battery capacity | 41Wh |
| Battery cells number | 3 |
| Battery life note | Battery is internal and not replaceable by customer. Serviceable by warranty. |
| Power supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 35.8 x 24.2 x 1.99 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.9 x 48.3 x 30.5 cm |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | 2% post-consumer recycled plastic Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Recycled Plastic cushions |
| Features | narrow bezel Full-size keyboard with numeric keypad TPM 2.0 Express VPN (30 days free trial) McAfee Security (30 days free trial) LastPass password 802.11a/b/g/n/ac 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 AC power 1 HDMI 1.4b 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 2% post-consumer recycled plastic Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Recycled Plastic cushions |
| Management features | Touchpoint Customizer for Consumer |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered |
| Software included | HP Connection Optimizer HP PC Hardware Diagnostics UEFI HP Support Assistant HP Audio Switch myHP HP Privacy Settings HP QuickDrop HP Smart Health HP Smart HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Security management | TPM 2.0 Express VPN (30 days free trial) McAfee Security (30 days free trial) LastPass password |
| Docs | Quick Specs |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0197029323859 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Accessoires
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel