HP USB-C G5 Essential Dock
Overzicht
Details
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 1-2 days |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | Out of stock |
| Състояние | New |
| Weight(kg) | 0.115000 |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| ECC memory | Не |
| Processor | Intel Core i7 |
| Backlit Keyboard | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Touchscreen | Не |
| Ports | 1 SuperSpeed USB Type-C®️ 5Gbps signaling rate (up to 15 W USB Power Delivery) |
| Product type | Docking Stations |
| UNSPSC code | 43211602 |
| UPC number | (ABB) 197029013002; (ABT) 197029013033; (ABU) 197029013040; (ABY) 197029013064; (ABZ) 197029013071; (ACQ) 197029013118; (UUZ) 197029013132 |
| Power supply | 120 W power adapter |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 122 x 122 x 45 mm |
| Tangible flag | Да |
| Management features | PXE Boot Wake on LAN (WoL) MAC Address Pass Through (MAPT) LAN/WLAN switching Connected firmware update |
| Docs | Quick Specs |
| Warranty | 1 jaar garantie pick & return |
| EAN | 0197029013002 |
Прегледи
Напишете вашето мнение
Vergelijkbare producten
Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
Press to skip carousel