| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 3-10 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Show Like Best Seller | Не |
| ECC memory | Не |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Brightness | 300 nits |
| Camera | Yes, 5MP |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Backlit Keyboard | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Touchscreen | Не |
| Interface | HDMI; USB-C; USB hub; DisplayPort |
| Sub brand | E-Series |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 195908730668; (ABB) 195908730736; (ABT) 195908730750; (ABU) 195908730767; (ABV) 195908730774; (ABY) 195908730781; (ACQ) 195908730804; (UUZ) 195908730859 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 53.94 x 4.7 x 35.56 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 60.3 x 19.2 x 42.1 cm |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | Low Halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable Contains Ocean-Bound plastic |
| Features | Adjustable stand Integrated speakers VESA mountable Webcam USB-C™ Power Delivery Windows Hello compatible Sustainable HP Eye Ease WWCB Certified |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; Low halogen; EPEAT® rated |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0195908730736 |