| Manufacturer | HP |
|---|---|
| 4G WWAN | Geen 4G |
| Време за доставка | 1-3 |
| Наличност | Out Of Stock |
| Външен запас | In stock |
| Състояние | New |
| Promotions | Не |
| Synchronization Required | Не |
| Show Like Best Seller | Не |
| ECC memory | Не |
| Color gamut | 100% sRGB; 98% Display P3 |
| Brightness | 400 nits |
| Camera | No integrated camera |
| Maximum resolution | 3840 x 1600 (WQHD+) |
| Backlit Keyboard | Не |
| FingerPrintReader | Не |
| Touchscreen | Не |
| Interface | HDMI; DisplayPort; Thunderbolt |
| Audio | DTS Virtual:X™ certified |
| Sub brand | HP Series 7 Pro |
| Product type | Monitors |
| UNSPSC code | 43211902 |
| UPC number | (A2N) 197497776522; (ABB) 197497776584; (ABT) 197497776607; (ABU) 197497776614; (ABV) 197497776621; (ABY) 197497776638; (ACQ) 197497776652; (AH3) 197497776669; (UUZ) 197497776706 |
| Power supply | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 89.44 x 10.84 x 39.69 cm |
| Package dimensions (W x D x H) | 106 x 22.6 x 52.7 cm |
| Tangible flag | Да |
| Sustainable impact specifications | Low halogen Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable 90% post-consumer recycled plastic Made with 15% recycled steel 90% recycled aluminum |
| Features | Adjustable stand Curved display Integrated speakers VESA mountable Sustainable HP Eye Ease IPS Black HDR Ambient light sensor |
| Environmental certification | ENERGY STAR® certified; EPEAT® registered; Low halogen; Recycled Material; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Docs | Quick Specs |
| EAN | 0197497776584 |